Η Πολιτεια του ανθρωπου
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ.

Πήγαινε κάτω

η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Empty η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ.

Δημοσίευση από παναγιωτ Τρι Αυγ 12, 2008 5:31 pm

Αξιοτιμε Κυριε Καρουνο,
Να που λιγες μονο μερες αργοτερα επανερχομαι για να ζητησω αυτη τη φορα απο τον Προεδρο να με διαγραψει απο το ΠΑ.ΣΟ.Κ. του Σημιτη του Λαμπρακη και των ΜΜΕ αλλα και των εθελοντων του ΠΑ.ΣΟ.Κ. που εσκεμμενα απο οτι φανηκε,αντι να βαζουν πολλα λινκ προς το διαλογος .ΠΑ.ΣΟ.Κ. για να επιβεβαιωνεται το πολιτικο σας οραμα για συμμετοχικη δημοκρατια του λαου μας στην διακυβερνηση της Χωρας και στην καταγραφη των πραγματικων προβληματων , θελουν εσας αιχμαλωτο των μιντια και εμενα τρελο και απομωνομενο , γιατι τολμησα να ζητησω να κανουν αυτο που ζητατε απο το λαο μας
ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΒΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ , ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ, ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΥΛΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΗ ΛΑΙΚΗ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΥΣΤΑΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...
Γιατι κυριε Προεδρε φοβαμαι οτι η αντοχη μου εφτασε στα ορια της τελικης εξαθλιωσης
Να με βριζουν και να με βγαζουν τρελο οι επιχειρηματιες που ζουν απο τον τουρισμο
γιατι ηθελα οι τουριστες να ξερουν που ειναι το μουσειο , μπορει να με εστειλε στην εξορια αλλα δεν βγηκε κανενας απο το ΠΑ.ΣΟ.Κ. να με υπερασπιστει οπως και οταν η ΝΔ γκρεμισε το Αλσος Παγκρατιου γιατι εκανε κακο η κριτικη των ηθοποιων στον Πλυτα...
Σημερα αγωνιζομαι 4 ολοκληρα χρονια για να σας δω πρωθυπουργο οπως πολλοι αγνοι δημοκρατες πολιτες αλλα αν δεν διωξετε οσους ξεπουλανε το οραμα για συντεχνιακα σχεδια
ο αγωνας μου παει χαμενος ενω εσεις τουλαχιστον , θα λετε οτι πεσατε για το ολον ΠΑ.ΣΟ.Κ.
εγω ομως ουτε αυτο δεν θα μπορω πια να λεω γιατι θα σας θεωρησω ηθικο αυτουργο στην καταστροφη ενος ονειρου που φαινεται εληξε μαζι με την προεκολγικη εκστρατεια του 2004
αλλα αρνουμαι για συναισθηματικους λογους να το αποδεχθω και γιαυτο σας ζητω να με απαλλαξετε απο την πολιτικη μου ιδιοτητα του απλου φιλου του ΠΑ.ΣΟ.Κ..

Μετα Τιμης

Π.Κ.Κανελλοπουλος

παναγιωτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Empty Απ: η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ.

Δημοσίευση από makfor49 Τρι Αυγ 12, 2008 7:53 pm

το παιχνιδι ειναι στημενο , μαλλον θα επρεπε να το ξερεις καλυτερα καθως το εχεις νιωσει στο πετσι σου , επισης ως ψυχολογος (ή ψυχιατρος?) επρεπε να ξερεις και για την διαφθορα που φερνει η εξουσια ... κανεις δεν αντεχει πανο ... αμφιβαλω ακομη και για μενα ... εστω και εαν ξερω οτι θελω να προσφερω κατι καλο για τον ανθρωπο...

το ΠΑ.ΣΟ.Κ. χανει ανθρωπους , το ΠΑ.ΣΟ.Κ. δεν εχει τροπο επικοινωνιας , δεν εχει λογο , δεν εχει προγραμμα ... και αντι να κοιτανε ωστε να παιρνουν ιδεες και να σκεφτονται , αδιαφορουν... αναμενομενο.. ειπαμε ολα ειναι στημενα ... ποιος και γιατι ρε πανο να νοιαστει για τα προβληματα μου? για τα δικα σου? για τον ελληνα ??? γιατι ??? και ενα εχω να πω , αμα ηταν αξιοι ανθρωποι θα ηταν σε καποιες πολυεθνικες ή σε καποια πανεπιστημια καθηγητες και θα αλλαζαν τον κοσμο με τις ιδεες τους ( ακομη συζητανε ιδεες και σκεψεις του ανδρεα) και οχι να εχουν ιδρυσει μια συμορια και να καταληστευουν τον ελληνα ... αλλωστε αυτη ηταν η μοιρα του παντα ... ΠΑΝΤΑ ...
makfor49
makfor49
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2008
Ηλικία : 56
Τόπος : εδω που ζω , κατοικώ , εργάζομαι και τέλος παντων προσπαθώ να περνάω καλά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

η αυτοι η εγω κυριε προεδρε του ΠΑ.ΣΟ.Κ. Empty απαντηση

Δημοσίευση από παναγιωτ Τρι Αυγ 12, 2008 8:46 pm

μακη..το οραμα ενος νθρωπου επιζει ακομ και αν ο ιδιος δεν εχει τα κοτσια αν θες να το κανει πραξη Crying or Very sad Ολοι εμεις που πιστεψαμε στον ΓΑΠ εχουμε πλεον το δικο μας σπιτι για να καταθετουμε τις αποψεις μας Very Happy
ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΜΑΚΗ Exclamation

παναγιωτ
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης